hamachi ye alternatif program

uzun zamandır zaman geçirmek için fifa 2008 oynuyoru tabiki pes gibi bir üstat oyun varken fifayı sadece hamachi ile internetten gerçek insan rakiplerle oynamak için kullanıyordum. tabi hamachi programı aslında ücretsiz ama premium sürümüde mevcut premium özelliklerini yakşalık 30 gün ücretsiz kullanabiliyorsunuz ama 30 gün bitince bazı premium özellikleri kullanmaya devam ederken sürekli sistem mesajı uyarısı çıkartıp bu uyarılarada tıkladığınızda hamachinin para ile satın alınacağı sayfaya yönlendiriliyorsunuz, bu durum zamanla canımı sıkıyordu şimdi ise oyyla.com dan gördüğüm derebey95 alternatif bir program bulmuş özellikleri nedir ne değildir tam olarak test edemedim o yüzden birşey söyleyemeyeceğim ama hamaçiden nefret etmeye başlayan herkesin bir de bunu denemesini tavsiye ederim leaf adlı programı indirmek için  http://www.leafnetworks.net/  adresinden ulaşabilirsiniz.

not: hamachi internet üzerinden sanal ağ(vpn) kurmaya ve bunu sayesinde çoklu oyunculu(multiplayer) oyun oynanmasını sağlayan bir programdır.

Comments

  1. hamachi nin tekeline son verip rekabet ortamı oluşturduğu için bu işten en çok son kullanıcılar karlı cıkacaktır.Siteme yer verdiğiniz için tşkler.Çalışmalarınızda başarılar

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

Dünyanın En Hızlı Koşan İnsanı : 9.69 Usain Bolt

tornadoes & bonnie prince billy - death everyone

Championship Manager 03 04